В Ірпені відбувся всеукраїнський фестиваль лонгбордингу (фото)
09 Oct 19:24, 2021
Понад пів сотні хлопців і дівчат із Ірпеня, Києва, Харкова й Вінниці стали учасниками фестивалю лонгбордингу, який пройшов сьогодні в Ірпені.
Зранку колона лонгбордистів, стартувавши на вул. Пушкінській, зробила півколо містом, проїхала через парки «Дубки» та ім. В. Правика й фінішувала в парку Незнайка. Тут спортсмени взяли участь у перегонах на лонгбордах. Також у парку проводився майстер-клас із слеклайну (ходіння по натягнутій стропі).
Наступною фестивальною локацією стала центральна площа Ірпеня, де учасники дійства демонстрували свою майстерність під час змагання з танців на лонгбордах. Із центру міста спортсмени вирушили на набережну та влаштували там катання «Веселі старти». Там же для них організували барбекю-пікнік.
На всіх локаціях фестивалю безкоштовно видавалися на прокат лонгборди, а волонтери від Федерації лонгбордингу України (організатора події) допомагали всім охочим проїхатися та дошці, а також тримати рівновагу на балансборді.
Фестиваль пройшов за підтримки Ірпінської міської ради.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245088312_3218312098455290_5606555212035120377_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244745591_3218312078455292_8809103629862573989_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244716610_3218312231788610_6443375200388932034_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244725878_3218312275121939_3116233512334770384_n-2-1024x634.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245134665_3218312405121926_8147088967730745926_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244734231_3218312441788589_6789115739425292895_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245033143_3218312331788600_3642614100338552111_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245041530_3218312515121915_4177844523681801705_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245159514_3218312765121890_1663231811744941235_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245045065_3218314938455006_5279953527424677598_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244720466_3218314285121738_4671519714003380844_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245076067_3218314858455014_4307244628279013988_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245076644_3218313991788434_8364479067785010069_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244734709_3218314631788370_5583973188873953266_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244893260_3218314461788387_8094518359871906426_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244738753_3218312748455225_8994432376053595126_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245117612_3218314768455023_5086435916178686365_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244752587_3218314748455025_853903706652561803_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244730202_3218314365121730_7106426498520112910_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244722831_3218313261788507_5642264560104621121_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244740334_3218312621788571_2072751246487093284_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244764506_3218312651788568_1755023606147240374_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245056070_3218312901788543_4693009307363693525_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244611431_3218313041788529_732579402604179093_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244740980_3218313011788532_2055290907487314475_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245079422_3218314345121732_9196537894865843382_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244720466_3218312088455291_680992439245645078_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245080193_3218313275121839_7197751092294472681_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244893260_3218314411788392_5120860059795794371_n-1024x687.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245113637_3218314155121751_3590370455742321561_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244731493_3218314891788344_3716901725974051205_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245126752_3218314181788415_2661338953506469336_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244734676_3218313128455187_5361578207647512523_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/244724507_3218313165121850_2664886641690535006_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/245178098_3218312935121873_3648125426680426415_n-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!