Реклама

В Ірпені відкриють перший в Україні «чотирилапий пункт незламності» (відео)

Photoeditorsdk Export (1)

В ірпінському мікрорайоні СМУ з ініціативи волонтерської спільноти «Rcfa Irpin» відкриється перший в Україні «чотирилапий пункт незламності», яким зможуть скористатися містяни та їхні домашні тварини.

Його організатори отримали від американських партнерів генератор і намет, від французьких – теплову гармату. Крім того, благодійники придбали клітки, миски та їжу для тварин, а також іграшки, сумки для ласощів, ошийники зі світловідбивними стрічками для собак, рулетки для вигулу і набори для збору фекалій та теплі жилетки для чотирилапих.

«У пункті завжди можна буде зарядити телефон, випити кави чи чаю, погодувати та зігріти свого улюбленця, зігрітись самому, а ще навіть залишити чотирилапого на якийсь час за попереднім записом, бо кліток небагато», – зазначається на сторінці «Rcfa Irpin» у фейсбуці.

Як повідомила в інтерв’ю телеканалу «1+1» депутатка Ірпінської міськради й волонтерка Оксана Нечитайло, «чотирилапий пункт незламності», окрім традиційного намету, включатиме декілька гаражів для розміщення тварин.

«Зараз ми маємо близько 15 тварин, яких ми вже розмістили. Плануємо створити в нашому «пункті незламності» поки що лише 20 місць, однак віримо, що це тільки початок, і що ми зможемо розмістити ще більше домашніх улюбленців», – сказала Оксана Нечитайло.

Вона зазначила, що мешканці Ірпінської громади, які задіяні в роботі критичної інфраструктури, «на жаль, не мають можливості десь розмістити своїх тварин, тому «чотирилапий пункт незламності» надасть їм таку можливість».

За словами волонтерки, для відкриття пункту ще потрібні паливні брикети або дрова, газова колонка, пальне для генератора та меблі.

«Наші місцеві волонтери допомагають облаштувати локацію. Впевнена: кілька днів спільних зусиль, і ми зможемо запросити на відкриття! Дякуємо за підтримку компанії «MSD Animal Health» та її офіційному представнику в Україні – ТОВ ТД «Світ-Агро»», – додала депутатка.

Реквізити для благодійної допомоги:

  • Монобанк: 5375 4115 0603 9838 (відмітка – «пункт незламності»);
  • paypal [email protected] (відмітка – «пункт незламності»).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама