В Ірпені відкрилася нова виставка ляльок Тетяни Федорової

photoeditorsdk-export (47)

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася нова виставка ляльок відомої української майстрині Тетяни Федорової. Відкриття експозиції було приурочене до Дня художника, який відзначається в Україні в другу неділю жовтня. 

Представлені на виставці ляльки створені за мотивами творів українських та європейських художників.

«Всесвітньовідома етнолялькарка Тетяна Федорова, яка проживає в Ірпені, порадувала своїми новими шедеврами, створеними за мотивами українського художника Миколи Пимоненка — “Молодиця”, “Олександра (квіткарка)”, “Микола і Христина”… Дякую за зустріч з Вашими, пані Тетяно, Українцями — яскравими і різнохарактерними етноляльками! Дякуючи їм, ми пізнаємо свою історію і свій невмирущий народ!» — поділилася враженнями учасниця відкриття виставки — директорка Ірпінської центральної міської бібліотеки ім. М. Рильського Олена Циганенко.

«Мав честь бути присутнім на персональній виставці пані Тетяни Федорової в Ірпінському краєзнавчому музеї. Зачарований творчістю, простотою спілкування, щирістю і в той же час непохитною вірою в Україну. Пані Тетяна — Велика Українка і унікальна людина свого часу. Вона в своїх роботах бачить майбутне. Її роботи захоплюють і вражають, викликають гордість… Щира подяка директору музею пану А. Зборовському за прекрасну організацію виставки», — написав у соцмережі письменник і краєзнавець Сергій Мартинюк.