В Ірпені відкрили медцентр «Добробут» (відео)

Ірпінь став першим містом за межами Києва, де відкрили філіал приватної медичної мережі «Добробут». Багатофункціональний медичний центр розташувався в новій триповерховій будівлі на вулиці Грибоєдова, 8-А.

Олег Калашніков, генеральний директор медичної мережі «Добробут»:
«Я можу зробити комплімент: не вся місцева влада так реагує й так підтримує бізнес. Я не кажу, що для нас створювали якісь спеціальні умови, але всі питання технічного характеру, які в нас виникали, дуже швидко й оперативно вирішувались, і ми відчуваємо підтримку й активність. Нам комфортно, і ми будемо й надалі розвивати наш бізнес в Ірпені».

У «Добробуті» можна пройти лабораторну та інструментальну діагностику на сучасному обладнанні, отримати консультації висококваліфікованих фахівців за більш ніж 30 медичними напрямками і стати учасником комплексних програм здоров’я. Цінова політика така ж, як і в Києві. Що стосується пільг, то згодом спільно з міськрадою «Добробут» планує розробити спеціальні програми для соціально незахищених верств населення.    

Ганна Гримковська, операційна директорка клініки «Добробут» в Ірпені:
«У нас буде низка проєктів зі знижками на надання певних послуг. Зараз у нас є певні знижки на нашу стоматологію – можна скористатися. Там широкий спектр консультаційної допомоги з дисконтом саме в цій клініці».

«Добробут» – це не лише нові пропозиції медичних послуг в Ірпені. Це й нові робочі місця для міста й надходження до бюджету. Всього тут працюватиме 180 людей. Більшість лікарів – ірпінці. Що ж до бюджету, то, за попередніми підрахунками економістів, міська казна зможе отримувати від «Добробуту» приблизно 20 млн грн на рік.

Олександр Маркушин, міський голова Ірпеня:
«Будь-яка компанія, яка приходить у наше місто, будь-який бізнес – це для міста плюс, а якщо взяти «Добробут» – це на 100% «білі« зарплати, «біла« компанія, і ми дуже їх цінуємо як платника податків».  

Новий медцентр працюватиме без вихідних, щодня зможе приймати більше 300 пацієнтів. А згодом «Добробут» планує побудувати в Ірпені ще й реабілітаційний центр.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300