В Ірпені відкрили першу частину Мистецької алеї з підсумковою виставкою пленеру «Намальований Ірпінь» (відео)

Photoeditorsdk Export 2021 05 22t152036.008

У центрі Ірпеня на Київщині відкрили першу частину Мистецької алеї, обладнаної спеціальними виставковими стендами, де художники й майстри декоративно-прикладого мистецтва зможуть безкоштовно експонувати свої роботи. На алеї організували підсумкову виставку творів художників, що брали участь у VI пленері «Намальований Ірпінь», який завершується сьогодні.

«На площі Творчого духу в Ірпені покладено початок Мистецькій алеї. Ми давно мріяли з начальником відділу культури Євгенією Антонюк, щоб у місті зробити місце, де б наші художники та майстри народної творчості могли виставляти свої роботи. І ось сьогодні, в день народження нашого прославленого художника Костянтина Могилевського, на честь якого в Ірпені цього тижня тривав черговий пленер, відкрито першу частину алеї», – зазначив на своїй сторінці в соцмережі голова Інвестиційної ради Ірпеня, СЕО товариства «Відважних» Володимир Карплюк.

Він зауважив, що «підтримка пленеру і, зокрема, створення цієї алеї – прояв соціальної відповідальності товариства «Відважних»».

«Запрошую митців до Ірпеня надихатися, а мешканців міста – насолодитися неймовірною атмосферою на площі Творчого духу», – додав Володимир Карплюк.

На виставці представлено понад 80 робіт учасників «Намальованого Ірпеня». Частина з них присвячені Костянтину Могилевському.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300