В Ірпені відкрили соціально-спортивну школу Фонду «Реал Мадрид» (фото)

photoeditorsdk-export - 2019-10-16T131727.675

В Ірпені відкрилася соціально-спортивна школа Фонду «Реал Мадрид» – перша на Київщині й одна з перших в Україні. Це спільний проєкт Фонду «Реал Мадрид», громадської організації «Епіцентр – дітям» та Ірпінської міської ради. Урочисте відкриття відбулося на базі Ірпінської загальноосвітньої школи №17.

«У соціально-спортивній школі Фонду “Реал Мадрид” займатимуться 145 хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 16 років із соціально незахищених родин. Це важлива благодійна справа, і я дякую кожному, хто доклав до цього зусиль. Ми відремонтували спортивні зали в трьох школах, обладнали, зібрали тренерську команду», – повідомила на своїй сторінці у Facebook в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй.

На свято приїхали засновники шкіл Фонду «Реал Мадрид» в Україні Олександр і Тарас Гереги, президент Української асоціації футболу Андрій Павелко, українські футбольні зірки Олег Протасов, Богдан Шершун, В’ячеслав Шевчук та Олександр Шовковський, легенда іспанського футболу, директор із міжінституційних зв’язків клубу «Реал Мадрид» Еміліо Бутрагеньо, ветерани «Реалу» Клод Макелеле, Хосе Еміліо Амавіска та Едвін Конго.

Як зазначила Анастасія Попсуй, Фонд «Реал Мадрид» – це організація, що поширює цінності однойменного футбольного клубу в усьому світі: нині працюють близько 900 соціально-спортивних проєктів, спрямованих на виховання, інтеграцію та кооперацію для соціально незахищених верств населення, особливо для дітей. Фонд відкрив понад 450 шкіл у 80 країнах світу на п’яти континентах. Кількість бенефіціарів діяльності проєкту досягає 105 000 кожного сезону.

В України перша школа Фонду «Реал Мадрид» та ГО «Епіцентр – дітям» відкрилась торік у Тернополі. В ній займаються майже 200 дітей.

Фото Олега Гриба

НОВИНИ

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Сьогодні, 09:08

Детальніше
«ПО СУТІ»: «Добробат»

24 вер 20:53

Детальніше
Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

23 вер 20:39

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

23 вер 18:12

Детальніше
Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

23 вер 16:48

Детальніше
Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей (відео)

23 вер 15:36

Детальніше
Поліція розшукує свідків розстрілу окупантами цивільної автоколони в Ірпені

23 вер 14:57

Детальніше
Працівники Бучанського військкомату отримали медалі «За заслуги перед містом Ірпінь» (фото)

23 вер 12:41

Детальніше
Всі новини