В Ірпені відкрився благодійний «банк одягу» (відео)

В Ірпені на Київщині запрацював благодійний «банк одягу». Абсолютно безкоштовно тут можуть одягнутися люди з соціально незахищених категорій: і діти, і дорослі. Відкрив заклад мешканець Бучі, засновник благодійного фонду «Добре діло» Сергій Урбан, який сам пересувається в інвалідному візку.

Є в «банку одягу» речі з бірками – від магазинів і фабрик, із якими Сергій співпрацює. «Це все новий дитячий трикотаж – розповідає він. – Також ми відбираємо сюди кращий одяг – навіть якщо він вживаний, стараємося відбирати найкраще».

Тут можна підібрати також і різноманітне взуття. Надзвичайно гарненьке чекає на дитячі ніжки.

Поповнювати запаси товару допомагають переважно мешканці міста.

«У нас є речі, в яких ми вже не ходимо. Хочемо допомогти людям, які не можуть собі цього дозволити», – говорить ірпінчанка Ольга, яка привезла одяг. Про цей заклад дізналася з інтернету. Не роздумаючи, сім’я спакувала речі.

Інша жінка прийшла підібрати щось для себе. Вподобала кофтинку. Каже, що хоча одежина й нарядна, носитиме її вдома, бо на роботу не ходить.

«Банк одягу» – не єдиний благодійний проєкт Сергія Урбана. За його плечима багато добрих справ. Розповідає про найважливіші: «Це центр у Ворзелі для дітей із інвалідністю, це адресна допомога, це літні люди. Зазвичай ми стараємося допомагати чимось побутовим, “приземленим”, тобто тим, що треба зараз – коли нічого їсти, нічого вдягнути або є якась інша подібна проблема».

Нестримне бажаннябути потрібним людям Сергій відчув, коли опинився в інвалідному візку. Чотири роки тому він необережно підняв штангу й пошкодив спинний мозок.

«Коли в тебе спортивний лідерський характер, і потім ти відчуваєш себе безпомічним овочем – це психологічно дуже важко. Починається сильна битва з самим собою – що робити далі, як бути. І от саме в цьому “Доброму ділі” я знайшов себе, відчув себе потрібним суспільству», – ділиться чоловік.

Надійна помічниця Сергія – дружина Тая. Разом господарюють і вдома, і в благодійних справах. За словами засновника «банку одягу», покровителів і спонсорів у них немає. Натомість є невеличка прозора скринька, де кожен охочий може залишити фінансовий внесок на утримання павільйону.

«Тільки коли разом – усім колективом, усією громадою – ми робимо будь-яку добру справу, будь-який соціальний проєкт – це виходить легко, незатратно і з душею», – наголошує Сергій.  

«Банк одягу» знаходиться в Ірпені на вулиці Антонова 11-А, в павільйоні №18.

НОВИНИ

Ірпінь відвідав американський політик Корі Степлтон

27 січ 18:43

Детальніше
28 січня відбудеться перепоховання захисника Ірпеня Сергія Смірнова

27 січ 16:57

Детальніше
Маркушин і Федорук вирішили утворити підприємство, що належатиме Ірпінській та Бучанській громадам

27 січ 16:47

Детальніше
У суботу, 28 січня, ірпінські амбулаторії працюватимуть у черговому режимі

27 січ 15:19

Детальніше
В Ірпені ініціюють створення реабілітаційного центру для військовослужбовців та цивільних

27 січ 14:01

Детальніше
В Ірпінському центрі позашкільної освіти ведуть набір дітей на авіамодельний гурток

27 січ 10:15

Детальніше
Волонтерський центр Ірпінської біблійної церкви виготовляє пічки для військових та ірпінців

27 січ 09:30

Детальніше
Поліцейські навідалися з гостинцями до ірпінських родин, які потребують підтримки

27 січ 08:30

Детальніше
Всі новини