Реклама

В Ірпені відновили житловий будинок по вулиці Університетська, 16

Photo 2024 04 05 15 20 01

В Ірпені завершено відновлення житлового будинку по вул. Університетська, 16 (ОСББ «Доброрад»), який був пошкоджений внаслідок російської агресії. Це стало можливим завдяки плідній співпраці Ірпінської міської ради, Київської обласної військової адміністрації, міжнародних і благодійних фондів та мешканців будинку. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Photo 2024 04 05 15 19 58

«Війна жорстоко обійшлася з цим житловим будинком: 5 снарядів влучили в будівлю, спричинивши пожежу, яка знищила покрівлю, останній поверх з 11 квартирами, квартиру на першому поверсі, а також 80% фасаду та 70% вікон. Постраждали також комунікації. Загальна вартість відновлення, без урахування ремонту в квартирах, становила 15 млн грн. Завдяки згуртованості та спільним зусиллям, нам вдалося повернути людям їхні домівки. Частину коштів для відбудови будинку мешканці зібрали самостійно, 750 тис грн виділив Міжнародний фонд «Відродження», 6 млн грн вдалось залучити за програмою «ВідновиДІМ» від Фонду енергоефективності, 3,8 млн грн надав БФ «Леруа Мерлен Солідарність»», — зазначив Андрій Кравчук.

Photo 2024 04 05 15 20 00

Перший заступник мера розповів, що БФ «Леруа Мерлен Солідарність» надав будівельні матеріали для відновлення останнього поверху, утеплення та оздоблення фасадів. Фондом також профінансовано роботи та матеріали з облаштування освітлення у місцях загального користування, прибудинкової території та відновлення комунікацій. До відновлення також долучилась Ірпінська міська рада, надавши матеріали для відбудови будинку. Київська обласна військова адміністрація надала металочерепицю для відновлення покрівлі будинку.

«Висловлюю вдячність всім, хто доклав зусиль до цієї справи та повернув домівки нашим мешканцям. Дякую мешканцям будинку за терпіння, розуміння та співпрацю. Це дійсно командна робота, і я пишаюся тим, що ми разом змогли подолати всі труднощі та досягти бажаного результату», — зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

«ПО СУТІ»: Ірпінський простір «Вільна» запрошує жінок у групи психологічної підтримки (відео)

25 May 10:11

Детальніше
Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама