День Конституції в Ірпені почали відзначати 27 червня. На центральній площі міста, біля пам’ятника молодому Кобзареві, зібралися усі охочі. Себе показати і про важливе щось нагадати.
Анастасія Попсуй, в.о. Ірпінського міського голови:
«Демократія – це не лише наші свободи, не лише незалежність, це велика кількість на ших зобов’язань, як громадянина України. Це щодня обовязок та відповідальність».
Згадали про земляків-патріотів, які загинули на сході України, виборюючи незалежність нашої держави. Пам’ять загиблих ушанували хвилиною мовчання. Цього ж дня тут, у серці міста активіній і талановитій молоді Ірпеня вручили стипендії міського голови
Надія Скрипчак, викладач Ірпінської школи мистецтв:
«Я щаслива від того, що нас помічають тут і помічають нашу працю, і нашу жагу до цієї праці».
Микола Карасевич, спортсмен
«Буду збирати на свою мрію – поїхати в Європу».
Тетяна Северенчук, викладач Ірпінської школи мистецтв:
«В місті Ірпінь дуже розвинута творчість. І є можливість, де себе проявити. Я тут можу проявити й свою роботу».
Стипендія міського голови вручається щороку. Номінантів визначає конкурсна комісія. Цього разу стипендіатами стали шестеро найактивніших молодих ірпінців.
Анастасія Попсій, в.о. Ірпінського міського голови:
«Ми, звичайно, хочемо відмітити наших таких локомотивщиків, які несуть славу про Ірпінь наш і в нашому місті, і за його межами, і за кордоном. І як вони це роблять — зі справжніми здобутками, справжнім талантом, своїм розумом».
Святкові заходи тривають. Протягом вихідних на містян і гостей міста чекає велика концертна програма.