В Ірпені відзначили 80-річний ювілей відомої вишивальниці (відео)

Захоплюватися прекрасним потрібно не лише очима, а й душею. Про це йдеться в книзі Євгенії Шудрі «Оранта нашої світлиці». Авторка – ірпінська майстриня-вишивальниця. Працює голкою все своє життя. Любов до прекрасного відкрила в собі ще в дитинстві.

Євгенія Шудря, майстриня-вишивальниця:
«Після війни побут був таким, що жінки намагалися прикрасити свою квартиру. Ці вишиті серветки, скатертини, наволочки, ці фарби, ці вишивки – вони просто радували очі й настрій підіймався».

Гарант гарного настрою для Євгенії Стефанівни – виставки. Вона любить ділитися своєю творчістю з іншими. Як от сьогодні з нагоди свого 80-річчя. В Ірпінській центральній бібліотеці майстриня приймає найкращі побажання в дружній компанії.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради:
«Я вам бажаю, щоб ваша творча муза і, найголовніше, ваше здоров’я не підводили. Щоб ви могли ще багато-багато років творити, нас радувати. Хай вам сняться візерунки, які потім будуть лягати на ваші чудові полотна».

До привітань майстрині долучилися учасниці клубу «Друга молодість». Понад п’ять років вони навчалися вишивальній справі в мистецькій студії Євгенії Стефанівни «Чарівна голка».

Галина Єгорова, учасниця клубу «Друга молодість»:
«Оцей ваш неймовірний талант – захоплюватися творчим проявом інших людей – він чудовий. Дуже вам дякуємо».

Світлана Шилова, керівниця клубу «Друга молодість»:
«Мабуть, ще додам, що одна з ваших якостей – не лише самій захоплюватися, але й викликати захват. Отакий, із яким говорить Галя про вас».

Виставка робіт Євгенії Стефанівни триватиме до кінця травня. Тому кожен охочий поринути в атмосферу давнього українського побуту ще має змогу помилуватися роботами майстрині.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300