В Ірпені відзначили 98-у річницю з Дня народження Заріфи Алієвої (фото)
28 Apr 16:57, 2021
Сьогодні Ірпінь відвідала велика азербайджанська делегація на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану в Україні Ельмірою Ахундовою. Гості взяли участь в урочистостях із нагоди 98-ї річниці з Дня народження Заріфи Алієвої – лікаря-офтальмолога, академіка, дружини азербайджанського національного лідера Гейдара Алієва та матері сьогоднішнього глави Азербайджану Ільхама Алієва.
Члени делегації разом із керівництвом і депутатами Ірпінської міськради та іншими представниками громади поклали квіти до пам’ятника Заріфі Алієвій у парку, названому ім’ям видатної азербайджанки.
«Я приходжу до цього пам’ятника щороку – з 2004-го, коли його тут відкрили. Про Заріфу Алієву можна говорити годинами – це видатна людина. Дякую цьому чудовому місту, всім ірпінцям, які шанують дружбу з Азербайджаном», – сказала Ельміра Ахундова.
«Ірпінь має давні дружні стосунки з азербайджанською діаспорою. Це чи не найдавніша історія міжнародної дружби нашого міста. Саме наші азербайджанські друзі створили один із перших і найзатишніших парків Ірпеня – парк Дружби імені Заріфи Алієвої. Також ім’я цієї прославленої жінки носять одна з центральних вулиць Ірпеня та ірпінська школа №12. Мені дуже приємно, що партнерство між Ірпенем та азербайджанською діаспорою з роками тільки міцніє. Дякую Надзвичайному і Повноважному Послу Ельмірі Ахундовій та голові «Об’єднаної діаспори азербайджанців України» Хікмету Джавадову за теплі і щирі слова про Ірпінь та мешканців нашого прекрасного міста», – зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
Він вручив Ельмірі Ахундовій та представникам азербайджанської діаспори Вусалу Сулейманову, Ельчіну Мамедову й Азі Асланову медалі за заслуги перед Ірпенем.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/178789754_3076855845934250_1341312689049692518_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/178727477_3076855922600909_7522618322441916665_n-1024x664.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179680328_3076856009267567_6766853874679993940_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/178877774_3076855805934254_1281736929299691325_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179521739_3076856045934230_3881946914226686778_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179825906_3076855695934265_342134377736346424_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179556435_3076856109267557_7077585200083327857_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/180009190_3076856222600879_7244512143785869381_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179573597_3076856272600874_1540271013538183031_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179573612_3076856289267539_870190686231243468_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179290097_3076856315934203_5165434341192257527_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179060482_3076856419267526_5200301280015216996_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/178780797_3076856819267486_5777024157893780072_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/178975540_3076856892600812_5424600686833388987_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179588204_3076856745934160_649464338735600411_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179440313_3076857015934133_1000262428057269067_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/178890653_3076857339267434_7610907721966779604_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179513704_3076857195934115_7972475146340014653_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179172259_3076857485934086_5027959923861067478_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179583981_3076857572600744_5130466379968403189_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/04/179703223_3076857559267412_8267395498125329043_n-683x1024.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!