В Ірпені відзначили День рятувальника (відео)

17 вересня, в день свого професійного свята, ірпінські пожежники традиційно приймали вітання і подарунки. Сьогодні в регіоні працює 160 професійних рятувальників, і кожен із них готовий у будь-яку мить прийти на допомогу.

Юрій Буренко, начальник Ірпінського міського відділу ДСНС:
«Колектив дуже мужній, хоробрий. Нашим колективом я, як керівник, дуже пишаюся. Таку професію обирають мужні люди, які ризикують своїм життям, ризикують практично всім, коли йдуть у полум’я, коли рятують людей».

Анатолій Савату, ветеран пожежної служби:
«Це люди сильної волі, які ні вогню, ні води — нічого не бояться, які проходять, як кажуть, вогонь і мідні труби».

Від імені Ірпінської громади привітав рятувальників і передав сертифікат на придбання комплекту професійних чобіт перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. Каже про важку й відповідальну роботу пожежників знає не з чуток.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Мій батько був 15 років начальником караулу в пожежній частині. Після важких змін, після пожеж він повертався пропахлий димом, були й опіки. Багато людей недооцінюють наших пожежників, але я точно знаю, що це робота важка, вона пов’язана з ризиком, і ці люди дійсно рятують життя і майно нашої громади».

Колектив інформаційного агентства ITV приєднується до привітань і бажає рятувальникам спокійних чергувань і завжди сухих рукавів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!