В Ірпені водій легковика не пропустив швидку з увімкненою сиреною (відео)

photoeditorsdk-export (48)

Патрульні поліцейські склали адміністративні матеріали стосовно водія, який в Ірпені на вул. Соборній не пропустив автомобіль швидкої допомоги з увімкненою сиреною і проблисковими маячками. Це сталося під час проведення правоохоронцями одного з профілактичних заходів під умовною назвою «Увага! Спецсигнал!», повідомила патрульна поліція Київщини на своїй сторінці у фейсбуці.

«На жаль, не завжди водії правильно реагують, коли пожежна машина, швидка чи поліція поспішають на черговий виклик. Як приклад, вчора на початку 11-ї години на вулиці Соборна в місті Ірпінь 41-річний водій “Hyundai Accent” не надав перевагу в русі автомобілю швидкої медичної допомоги. Спецтранспорт рухався з увімкненими проблисковими маячками та сиреною. На додачу, водій легковика розмовляв мобільним телефоном», — пишуть правоохоронці.

Вони зазначають, що чоловік отримав від патрульних відповідні адміністративні матеріали та буде «відповідати за всією суворістю закону».

Не надав перевагу в русі автомобілю швидкої з проблисковими маячками та сиреною – будь готовий відповідати за усією суворістю закону

Не надав перевагу в русі автомобілю швидкої медичної допомоги, з увімкненими проблисковими маячками та сиреною – будь готовий відповідати за усією суворістю законуЗ 29 липня по 31 липня на території країни розпочався комплекс профілактичних заходів під умовною назвою “Увага! Спецсигнал!”. Мета таких заходів — нагадати учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватися правил пропуску спецтранспорту з увімкненими звуковими та світловими сигналами. Пам'ятайте – таким чином ви надаєте більше шансів відповідним службам врятувати чиєсь життя.На жаль, не завжди водії правильно реагують, коли пожежна машина, швидка чи поліція поспішають на черговий виклик.Як приклад, вчора на початку 11-ї години, на вулиці Соборна в місті Ірпінь, 41-річний водій Hyundai Accent не надав перевагу в русі автомобілю швидкої медичної допомоги. Спецтранспорт рухався з увімкненими проблисковими маячками та сиреною. На додачу, водій легковика розмовляв ще мобільним телефоном. Від патрульних чоловік отримав відповідні адміністративні матеріали. Порушник пообіцяв надалі ніколи не допускати такого та завжди надавати дорогу.Не будьте байдужими, пропускайте спецтранспорт та дотримуйтесь правил дорожнього руху. Від цього залежить чиєсь життя!#ПорядокЦеТи #ПатрульнаполіціяКиївськоїобласті

Gepostet von Патрульна поліція Київської області am Mittwoch, 29. Juli 2020

Згідно з повідомленням, комплекс профілактичних заходів «Увага! Спецсигнал!» проводиться на території країни з 29 по 31 липня. «Мета таких заходів — нагадати учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватися правил пропуску спецтранспорту з увімкненими звуковими та світловими сигналами. Пам’ятайте – таким чином ви надаєте більше шансів відповідним службам врятувати чиєсь життя», — відзначають у патрульній поліції.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!