Реклама

В Ірпені впорядковують двори біля Привокзальної площі (відео)

У дворах по вулиці Антонова в Ірпені на Київщині впорядковують прибудинкові території. Наразі в одному з них асфальтують дорогу та майданчик для сміття. На прохання жителів зробили також більше місць для паркування авто.  

Мешканці:
«Так, тут давно вже напрошувався ремонт доріг, внутрішньодворових особливо. А якщо нам ще й лавочки поставлять, які забрали — це взагалі буде краса».
«У 94 році отримали квартиру, і от досі нічого не робилося — майже 30 років. Буде ж гарно, мабуть».

Після завершення основних робіт сюди завезуть чорнозем, пофарбують бордюри і зроблять огорожу для сміттєвого майданчика.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Після асфальтування, якщо ми не підсиплемо всі бордюри, вони заваляться. Я дуже вас попрошу, щоб за наступний тиждень ми це зробили. Потім, після асфальтування повинні всі бордюри бути пофарбовані, щоби був іще й естетичний вигляд цієї прибудинкової території. Жовтий і білий колір — як по всьому місту ці бордюри фарбуються, так і тут повинно бути».

Андрій Страховський, депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові обличчя»:
«Я дуже радий, що нарешті благоустрій дістався до нашого району. Район цього давно вимагав, вони (жителі — ред.) хотіли, щоб тут усе змінилося. І я вдячний Олександру Григоровичу Маркушину за те, що він швидко, оперативно відреагував на мої запити».

Завершити тут усі роботи планують до кінця місяця. Тоді ж здадуть жителям району повністю впорядковану прибудинкову територію. І одразу візьмуться за сусідні об’єкти.    

Олександр Маркушин:
«Поруч є двоповерхові будиночки, яким було 50 років. Там лежить уже стара-стара плитка — відколи вони ще тільки побудувалися. Ніколи нормального благоустрою прибудинкової території там не було зроблено. Зараз ми прораховуємо і хочемо теж за декілька місяців, до кінця літа (ставимо собі завдання — до 1 вересня) зробити і там прибудинкову територію».  


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама