Реклама

В Ірпені вшанували пам’ять Володимира Правика

Весною 1986-го світ уперше почув ім’я Володимира Правика. Саме молодий лейтенант Правик зі своїм черговим пожежним караулом першим прибув на Чорнобильську атомну станцію після вибуху і почав боротьбу з радіаційним вогнем. Сьогодні, 13 квітня, Володимир Правик, життя якого забрала та трагедія, міг би відзначати свій день народження.

Володимир Карплюк, лідер команди «Нові обличчя»:

«Нещодавно світ побачив серіал, який вийшов на великі екрани про Чорнобиль. Всі були вражені тими подіями, і як вони відбувалися буквально від цього місця, де ми зараз з вами стоїмо. Володимиру Правику сьогодні могло би виповнитися 57 років, але він загинув дуже юним – у 23 роки. І завдяки його героїчному вчинку ми зараз тут стоїмо і пишемо це інтерв’ю».

У день народження Володимира Правика мешканці Ірпеня зібралися біля його пам’ятника. Вшанувати пам’ять героя прийшли ліквідатори, колеги-вогнеборці, представники міської адміністрації.

Анатолій Бондаренко, голова Ради ветеранів служби цивільного захисту:

 «Вони виконували свою найголовнішу місію в житті. Не шкодуючи своє здоров’я, вони віддали своє життя заради того, щоби мільйони людей сьогодні жили, в цьому парку відпочивали».

Серед тих, хто прийшов покласти квіти до пам’ятника Володимиру Правику була і та, з очей якої ні на мить не сходили сльози. Жінка, яка дала герою життя і для якої цей день найболючіший – мати Володимира Правика Наталія Іванівна. Каже, зараз головне для неї, щоб сина не забували.

Наталія Правик, мати Володимира Правика:

«Я була на випуску в Черкаській академії, вручала дипломи, так мені одна дівчина каже, якщо, не дай Боже, щось трапиться, то вона вчинить так, як мій син, зробить все, щоби нею пишалася мама».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама