Сьогодні, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, у центрі Ірпеня відбулася акція вшанування пам’яті українців, які померли від штучного голоду, організованого комуністичною владою. Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та інші представники міськради поклали до пам’ятного хреста символічну хлібину й квіти та запалили лампадки.
«Ірпінська громада поминає невинних жертв голодоморів. Голодомор, війна, тероризм… все заради одного – знищити українську націю. Ворог ніяк не вгомониться. Але українці вистояли тоді, навіть попри страшні знущання та муки, вистоять і переможуть і зараз! Головне – не забувати, хто століттями приносив біду на нашу землю і хто знову робить це зараз. Вічна Пам’ять жертвам всіх голодоморів в Україні!» – написав на своїй сторінці у фейсбуці мер Ірпеня.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316543163_3551119895174507_6611261672353271175_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316418165_3551119611841202_3714115140362427229_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316552719_3551120048507825_4329290221560076497_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/photoeditorsdk-export-67-1024x801.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316819509_3551120231841140_833514985302697558_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316426533_3551120128507817_8841637244662441976_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316224584_3551119801841183_5466785481372720395_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316943127_3551119635174533_621781695821162067_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316677210_3551120351841128_7229424832822235133_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316818748_3551120418507788_7071651351627520200_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/11/316554218_3551120365174460_8746856735021109838_n-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!