В Ірпені вшанували учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (фото)
14 Dec 16:49, 2022
Сьогодні в Ірпені відбулося традиційне зібрання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Біля пам’ятника герою-пожежнику Володимиру Правику зібралися чорнобильці, рятувальники, мер Ірпеня Олександр Маркушин та інші представники міської влади.
«Скільки б не минуло років, ми ніколи не припинимо віддавати шану героям-ліквідаторам. Бо саме завдяки цим людям було врятовано тисячі життів», – наголосив міський голова.
Від імені громади він вручив подяки учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, які втратили своє здоров’я, рятуючи чужі життя: Анатолію Лісовому, Анатолію Харцизу, Юрію Печенюку, Івану Шундіку, Володимиру Сороці, Андрію Коваленку, Володимиру Серпутьку, Петру Дубову, Юрію Остренку, Ганні Хмілевській, Валентину Матушевському, Марії Бузаровій.
Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319857401_1345928609514488_4979578186538796336_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/320236302_705183174329427_1256826773008390295_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319990217_2434085590075282_2661275391240188463_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319865803_1324610294968688_6894582101162747057_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319822942_8562035330536631_6700878299133010147_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319747092_1116158989088603_2436196146381870232_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319558383_830589484861759_3606993388714798069_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319865809_1151399905735687_763046841848705267_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319824409_2986341781667095_4882713806326391721_n-2-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319717512_5683264875060785_8696481080386123751_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319572844_1418150572051618_1375224002625624947_n-1-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/320001980_1113462112700078_7949767771736880314_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319833833_551498436990425_3502818862336173655_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319680025_830617971356144_1413748752208506792_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319856192_1193246484878249_9038199201769962912_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319620155_472526278376489_7794906114479988494_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/320119062_473838068223413_5181964292776179360_n-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319630927_1331257417698725_7111574747451337726_n-1-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/12/319742251_1221547458430204_1478547775973576019_n-1-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!