Реклама

В Ірпені встановили хрест у пам’ять про загиблих мешканців міста

352087483 190999226863691 243915973227435375 N

4 червня, у свято Трійці, в Ірпені на території храму Покрови Божої Матері ПЦУ встановили та освятили Пам’ятний Хрест. Ним вшанували пам’ять про загиблих мирних мешканців Ірпеня та полеглих захисників України. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Створив монумент художник Олександр Ткачук. Він встановив його за власні кошти. Зараз Олександр вже на пенсії, але продовжує працювати у своїй майстерні та допомагати ЗСУ.

На відкриття Пам’ятного Хреста до храму прийшли мешканці міста, управлінці та священнослужителі.

«Хочу подякувати художнику Олександру Ткачуку та настоятелю Храму отцю Богдану Медвідю за благу справу і всім жителям Ірпінської громади, які зібралися, щоб спільною молитвою вшанувати памʼять загиблих воїнів, які боролися за нашу незалежність, суверенітет і свободу, та цивільних жертв, життя яких забрала збройна російська агресія. Цей хрест завжди буде нагадувати нам про те, якою ціною наша країна виборює мирне життя», — написала начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

За її словами, на території храму планують створити цілий меморіал.

Нагадаємо, наприкінці травня на одній із будівель у центрі Ірпеня створили мурал, присвячений героям-захисникам міста. Стінопис називається «Героїв Ірпеня пам’ятатиме весь світ». Ініціював його створення власник кав’ярні «SOVA», яка розташована поруч, Роман Яворський.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама