В Ірпені встановили перший наземний пожежний гідрант європейського зразка

photoeditorsdk-export - 2021-11-05T203914.142

Сьогодні в Ірпені за сприяння міської ради біля пожежно-рятувальної частини встановили перший у місті й в усьому Бучанському районі наземний пожежний гідрант європейського зразка. Про це інформує пресслужба Ірпінської міськради.

«Рятувальники 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь провели випробування нового пожежного гідранта. Випробування пройшло успішно, рятувальники з легкістю приєднали пожежне обладнання до гідранта і без затримок подали воду. Після випробування працівники водоканалу передали рятувальникам спеціальний ключ для його подальшої експлуатації», – зазначає пресслужба. 

У повідомленні наголошується, що сьогоднішня подія – це «новий виток в історії пожежного водопостачання міста, адже донині пожежні гідранти розміщувались у колодязях». «Підключення до них займає у рятувальників дорогоцінні хвилини. Нові наземні пожежні гідранти дозволять вогнеборцям миттєво проводити відбір води із зовнішніх водопровідних мереж міста для подальшої подачі до місця виникнення пожежі», – розповіла пресслужба.

Як пояснили в «Ірпіньводоканалі», перевага нового гідранта – в подвійній запірній арматурі, яка дозволяє обслуговувати й ремонтувати пристрій без припинення водопостачання прилеглих вулиць. Крім того, в наземних гідрантах передбачені відривні болти на випадок, якщо їх збиває автомобіль. При цьому спрацьовує автоматичний клапан, який відразу перекриває подачу води.

У пресслужбі міськради відзначили, що керівництво Бучанського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та КП «Ірпіньводоканал» ініціюватимуть виділення органами місцевого самоврядування коштів на встановлення і в інших місцях таких сучасних гідрантів, «які є більш надійними, ефективними і зручними в експлуатації».

                                                                      
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
 

НОВИНИ

Юні патріоти з Ірпеня збирають кошти для ЗСУ (відео)

11 сер 20:28

Детальніше
Володимир Карплюк очолив представництво Конфедерації будівельників України на Київщині (відео)

11 сер 19:49

Детальніше
Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

11 сер 18:26

Детальніше
Більш ніж у 30 будинках в Ірпені вже замінили пошкоджені вікна й двері, ще в 50 зроблять це до кінця місяця, – Маркушин (відео)

11 сер 17:16

Детальніше
Для мешканців санаторію «Дубки» й «Залізного містечка» в Ірпені організовують спортивні тренування  

11 сер 14:39

Детальніше
Абоненти Ірпіньводоканалу заборгували підприємству понад 35 млн грн

11 сер 12:47

Детальніше
Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

11 сер 12:07

Детальніше
Українські військові обстрілюють ворога снарядами з написом «За Ірпінь» (відео)

11 сер 11:09

Детальніше
Всі новини