В Ірпені встановили перший наземний пожежний гідрант європейського зразка

Photoeditorsdk Export 2021 11 05t203914.142

Сьогодні в Ірпені за сприяння міської ради біля пожежно-рятувальної частини встановили перший у місті й в усьому Бучанському районі наземний пожежний гідрант європейського зразка. Про це інформує пресслужба Ірпінської міськради.

«Рятувальники 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь провели випробування нового пожежного гідранта. Випробування пройшло успішно, рятувальники з легкістю приєднали пожежне обладнання до гідранта і без затримок подали воду. Після випробування працівники водоканалу передали рятувальникам спеціальний ключ для його подальшої експлуатації», – зазначає пресслужба. 

У повідомленні наголошується, що сьогоднішня подія – це «новий виток в історії пожежного водопостачання міста, адже донині пожежні гідранти розміщувались у колодязях». «Підключення до них займає у рятувальників дорогоцінні хвилини. Нові наземні пожежні гідранти дозволять вогнеборцям миттєво проводити відбір води із зовнішніх водопровідних мереж міста для подальшої подачі до місця виникнення пожежі», – розповіла пресслужба.

Як пояснили в «Ірпіньводоканалі», перевага нового гідранта – в подвійній запірній арматурі, яка дозволяє обслуговувати й ремонтувати пристрій без припинення водопостачання прилеглих вулиць. Крім того, в наземних гідрантах передбачені відривні болти на випадок, якщо їх збиває автомобіль. При цьому спрацьовує автоматичний клапан, який відразу перекриває подачу води.

У пресслужбі міськради відзначили, що керівництво Бучанського районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та КП «Ірпіньводоканал» ініціюватимуть виділення органами місцевого самоврядування коштів на встановлення і в інших місцях таких сучасних гідрантів, «які є більш надійними, ефективними і зручними в експлуатації».

                                                                      
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300