В Ірпені виділили матеріальну допомогу погорільцям із вул. Полтавської та ще десяткам містян

photoeditorsdk-export (76)

Ірпінська міська комісія з питань соцвиплат, матеріальної допомоги та призначення житлових субсидій вирішила надати допомогу мешканцям трьох домоволодінь по вул. Полтавській (№№32, 33, 34), які постраждали від пожежі, «на ремонт і відновлення помешкань». Про це повідомив керівник Управління праці та соцзахисту населення Ірпінської міськради Петро Зброжек.

Також комісія прийняла рішення про надання матеріальної допомоги ще 42 людям: 15 онкохворим, 12 містянам із захворюваннями серцево-судинної системи, 15 особам із інвалідністю.

Крім того, було призначено соціальні виплати 79 внутрішньо переміщеним особам, 21 жителю міста надано чи подовжено пільги на житлово-комунальні послуги, а також трьом людям призначено житлові субсидії.

Нагадаємо, 19 серпня в результаті пожежі в трьох зблокованих будинках на вулиці Полтавській була знищена покрівля, перекриття, речі домашнього вжитку. Як повідомляла ірпінчанка Антоніна Довганич, яка займається організацією допомоги потерпілим, господинями цих домоволодінь є матері-одиначки, «що мають неповнолітніх дітей та не мають абсолютно ніякої підтримки — ні фінансової, ні фізичної». Погорільцям терміново потрібні будівельні матеріали, а також меблі, побутова техніка та інші речі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!