В Ірпені виявили нелегальну скотобійню

photoeditorsdk-export (4)

Співробітники комунальних підприємств «Управління благоустрою міста» і «Муніципальна варта» виявили в Ірпені на вул. Центральній нелегальну скотобійню. Про це сьогодні повідомили в «Мунварті».

«На гарячу лінію першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина надійшло звернення щодо незаконного зливання стоків по вул. Центральній, 30 в Ірпені. При перевірці цієї інформації інспекторами КП “Управління благоустрою міста” спільно з інспекторами “Муніципальної варти” було виявлено ще й значно серйозніше правопорушення, а саме діяльність незаконної скотобійні», — йдеться в повідомленні.  

З’ясувалося, що цей незаконний «бізнес» функціонував доволі довгий період. Отриманою продукцією торгували на центральному ринку Ірпеня.

«Де хазяї цієї незареєстрованої бійні беруть тварин для забою — невідомо, підтверджуючих документів про походження тварин надано не було… Худобу б’ють в непридатних для цього місцях — весь технологічний процес забою тварин та розділу туш здійснюється в жахливих антисанітарних умовах з порушенням елементарних гігієнічних норм», — зазначають у «Муніципальній варті».

Відповідні матеріали були направлені до Ірпінського відділу поліції та міського відділу Держпродспоживслужби.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!