В Ірпені винесли на громадське обговорення проєкт Стратегії розвитку громади на наступні 10 років

Photoeditorsdk Export 2021 05 19t144749.780

Ірпінська міськрада винесла на громадське обговорення проєкт Стратегії розвитку територіальної громади на 2022–2032 роки. Про це повідомила пресслужба ради.

«Експертами зі стратегічного планування Наталією Бойко та Людмилою Євсєєвою спільно з Робочою групою з розробки Стратегії розвитку Ірпінської територіальної громади на 2022–2032 роки підготовлено проєкт Стратегії. Просимо вас долучитися до громадського обговорення проєкту та надати свої пропозиції, зауваження до змісту документа. Пропозиції просимо надавати в письмовій формі до відділу економіки та стратегічного планування за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2а; на електронну адресу [email protected]; за телефоном (04597)62-461, 60-273. Пропозиції будуть прийматися до 27 жовтня 2021 року», – зазначається в повідомленні.

Також пресслужба інформує, що проєкт Стратегії буде представлений експертами на черговому засіданні Робочої групи на початку жовтня. Про дату та час проведення засідання повідомлять додатково.

Після прийняття зауважень та рекомендацій до проєкту розпочнеться робота над формуванням Плану реалізації Стратегії на 2022–2024 роки. Як відзначає пресслужба, це буде «досить конкретний планувальний документ, який включатиме в себе технічні завдання на проєкти – так звані проєктні картки – які громада візьме для реалізації на наступні три роки».

«Ці технічні завдання або проєктні картки міститимуть стислий опис майбутніх проєктних пропозицій, які міська рада буде реалізовувати не тільки за кошти міського бюджету, але й буде подавати в різноманітні донорські організації, на національні конкурси та програми, до різноманітних національних та міжнародних Фондів для залучення додаткових коштів. І в цьому сенсі на перший план виступають партнерства міської ради з громадськими організаціми, бізнесом, міжнародними донорськими організаціями, регіональними та центральними органами влади. Міська рада зацікавлена у формуванні нових таких партнерств, які значно підвищать рівень залучення коштів у громаду та її спроможність!» – наголошується в повідомленні.

Стратегія розвитку Ірпінської міської територіальної громади на 2022-2032 роки (ПРОЄКТ)


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Як ірпінські дрони знищують окупантів та їхню техніку

04 Mar 17:23

Детальніше
Ірпінські школярі - призери обласного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

04 Mar 13:10

Детальніше
В Ірпені триває відбудова приватного будинку за адресою вул. Багірова, 23

04 Mar 12:58

Детальніше
Аналіз декларацій: депутатка від партії «Європейська Солідарність» Катерина Українцева

04 Mar 12:25

Детальніше
В Ірпені відбулася дев’ята стратегічна сесія з відновлення міста

04 Mar 09:00

Детальніше
Стало відомо, які команди з баскетболу та футболу представлять Ірпінську громаду на регіональному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

04 Mar 08:35

Детальніше
У Мунварті Ірпеня показали останні вибухонебезпечні знахідки, виявлені на території громади

04 Mar 08:00

Детальніше
У Бородянці провели поминальну панахиду за загиблими мешканцями (відео)

02 Mar 19:34

Детальніше
Всі новини