Реклама

В Ірпені виступить знаменитий професор Гарварду

Photoeditorsdk Export 2019 09 19t133509.177

У неділю в Ірпені виступатиме професор Гарвардського університету, представник Світового банку Майкл Вулкок, повідомила на своїй сторінці у Facebook в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй.  

«22 вересня о 13.00 у приміщенні Ірпінської центральної бібліотеки відбудеться надзвичайно цікава зустріч із провідним науковцем Світового банку, доктором соціологічних наук із Гарвардського університету, співавтором книги “Building State Capability: Evidence, Analysis, Action” Майклом Вулкоком. Він є автором (співавтором, редактором) більш ніж 80 журнальних статей і книжкових розділів, а також 10 книжок. Остання з них – «Будівництво спроможності держави. Факти, аналіз, дії» – видана у співавторстві з докторами наук, колегами зі Світового банку Меттом Ендрюсом і Лантом Притчеттом (видавництво Oxford University Press, 2017 р.). У 2019 році вона вийшла в українському перекладі. Ця книга користується популярністю в наукових та ділових колах США. Переконана, що в Ірпені теж знайдеться чимало її шанувальників», – зазначила в. о. мера.

Вона запросила на зустріч «усіх, кому не байдужий розвиток української державності, усіх, хто переймається проблемами розбудови нової України».

Нагадаємо, у 2017 році Анастасія Попсуй навчалася в літній школі Гарвардського університету.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама