Реклама

В Ірпені визначили двох учителів року

Photoeditorsdk Export 2019 11 13t190203.917

Учитель історії Ірпінської школи №13 (Гостомель) Іван Козак та вчителька зарубіжної літератури Ірпінського ліцею інноваційних технологій Леся Харітоненко стали переможцями міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Про це повідомляє управління освіти і науки міської ради.     

«Сьогодні, 13 листопада, Ірпінський ліцей інноваційних технологій радо зустрів конкурсантів – схвильованих, але впевнених у собі, у своїх силах, у відмінному результаті! Конкурс проходив у двох номінаціях: «Історія» та «Зарубіжна література». Оцінювалися конкурсні випробування компетентним журі, у складі якого були представники Ірпінського регіону та Вишгородського району: працівники управління, науково-методичного центру, учителі-методисти та керівники методичних об’єднань», – зазначається в повідомленні.  

Кожен конкурсант представляв фрагмент уроку, методичний практикум та майстер-клас.

Крім переможців, журі визначило також лауреатів конкурсу: вчительку історії Новопетрівської ЗОШ №1 Вишгородського району Ліну Шевченко та вчительку зарубіжної літератури Ірпінської ЗОШ №18 (Коцюбинське) Наталію Івановську.

Переможці змагання візьмуть участь в обласному етапі конкурсу.

Нагадаємо, у січні ц. р. учитель географії Ірпінської школи №12 Олег Горовий здобув перемогу на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», а у квітні став лауреатом (посів друге місце) на загальнонаціональному рівні. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама