Упродовж учорашнього дня комунальні служби при допомозі майже 300 волонтерів і 20 одиниць техніки прибрали близько 20% вулиць Ірпеня. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Олександр Маркушин.
«Спочатку наведемо лад на дорогах, щоб вони були проїзними, а далі будемо розбирати завали будинків», – зазначив мер.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278018191_402150955243317_4259468646575778389_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278020373_402150825243330_7418949213653831816_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278018423_402150895243323_384448999467548421_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278064006_402150865243326_2425110912479141765_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278073841_402151071909972_3905176579035744843_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278016841_402151135243299_6653315068927001542_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/278074180_402151088576637_8428176719494719845_n-1024x682.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!