В Ірпені заасфальтували 2-й Український та Київський провулки. Про це розповів у соцмережі депутат міської ради від цього округу Петро Король.
«В окрузі за проханням та зверненням мешканців було заасфальтовано 2-й Український провулок та Київський провулок. Люди, які там проживають з народження, чекали на це вічність, тому що його (асфальту) там ніколи не було… Вони кажуть, що по сьогоднішній день в це не вірили!» – написав депутат.
Про запланований ремонт дорожнього покриття в цих провулках раніше повідомляв перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. Таке рішення було прийняте після зустрічі Олександра Маркушина, Петра Короля та ще одного депутата міськради Олександра Пащинського з жителями цих провулків.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/73323263_994429990922489_7976116424609366016_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/73079176_994430500922438_2435148050541314048_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-25T125434.082.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-25T125200.327.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/10/photoeditorsdk-export-2019-10-25T125603.287.png)