В Ірпені закінчили реконструкцію подвір’я двох будинків на вул. Ярославській (відео)

photoeditorsdk-export (58)

В Ірпені завершилася реконструкція подвір’я будинків №10 і 14 по вулиці Ярославській. Про це розповів перший заступник міського голови Олександр Маркушин.

«Ця прибудинкова територія робилася тоді, коли будувалися ці будинки, а будинкам уже більше 40 років. Дуже багато зроблено: прокладені нові доріжки, зроблені відмостки по периметру будинків, підходи до під’їздів. Було проблемне питання — смітник, який був по центру подвір’я цих будинків — він і тим, і тим заважав. На прохання мешканців ми зробили смітник закритого типу, перенесли його в інше місце. Бачимо, що за три тижні роботи вже завершені; за завтрашній день пофарбуються бордюри, будуть установлені нові лавочки, нові смітники», — сказав Маркушин.

Він подякував депутату міської ради від партії «Нові Обличчя» Олександру Пащинському за щоденну допомогу, зокрема контроль за тим, як підрядник виконує роботи. «І, звичайно, хочу подякувати нашим мешканцям, які брали безпосередню участь у цій реконструкції», — зауважив перший заступник мера.

«Цього року з ініціативи нашої команди було проведено реконструкції більше десятка прибудинкових територій в Ірпені! Роботи тривають і зараз. Асфальтуються доріжки, встановлюються нові лавки і дитячі майданчики, розбиваються клумби, висаджуються нові дерева та кущі. Водночас у під’їздах комунальних будинків відбувається заміна вікон і старих дверей», — додав Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!