В Ірпені запрацюють ринки та продаватимуть каву “з собою”

4_p19mihq6rj1kob2gr1st9cejndj8

Уже від завтра у Приірпінні мають право працювати ринки та МАФи з продажу кави, чаю та інших безалкогольних напоїв. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

“Сьогодні місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підтримала рішення Кабінету Міністрів і дозволила роботу агропродовольчих ринків за умови дотримання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення COVID-19. Також дозволено роботу кафетеріїв (МАФів) з продажу кави, чаю та безалкогольних напоїв за умови дотримання санітарно-епідеміологічних норм”, – зазначив Маркушин.

Відповідно до рішення комісії керівники ринків зобов’язані забезпечити дотримання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення Covid-19. Зокрема, на ринки допускатимуться люди тільки у захисних масках чи респіраторах, відвідувачі повинні будуть проходити безконтактний температурний скринінг, при кожному вході має бути можливість продезінфікувати руки, а кількість відвідувачів – не більше однієї особи на 10 кв.м.

Щодо роботи МАФів з продажу кави та чаю “із собою”, то напої мають продаватися лише у закритій тарі, а працівники обов’язково дотримуватися санітарно-епідеміологічних норм. Контролюватимуть дотримання усіх вимог поліція та інспектори “Муніципальної варти”.

Нагадаємо, 29 квітня 2020 року Кабмін України прийняв постанову №313, де дозволив роботу агропродовольчих (продовольчих) ринків.