В Ірпені запрацювали пункти прийому новорічних ялинок (відео)

Покрасувалася, око господарів потішила, настрій святковий створила – і на звалище. В Ірпені від 17 січня запрацювали пункти прийому новорічних ялинок.

Ірина Талімончак, старша інспекторка з торгівлі КП «Управління благоустрою міста»:
«В Ірпені – чотири пункти. Перший пункт – провулок Героїв, парк “Покровський”, другий завод “Машторф”, третій – це Соборна, 148 (за будинком) і четвертий пункт – це Словянська, 1».

З вигляду ці огороджені діляночки зовсім невеликі, але ялинок тут може поміститися багато. На двох локаціях замість огорож установили металеві 20-кубові контейнери. Працівники “Управління” щодня контролюють, чи не переповнені пункти. Якщо ялинок зібралося багато, їх вивозять і звільняють місце для наступних.

Ірина Талімончак:
«Ми утилізуємо ці ялинки. Наша бригада дробить ялинки на тирсу, а потім ця тирса в нашому господарстві буде дуже необхідна».

Але перед тим, як віддати в переробку, кожне деревце уважно ревізують: знімають підставочки, звільняють від поліетилену і всього зайвого – залишають саме лише дерево.

Георгій, мешканець Ірпеня:
«Це дуже зручно зробили, молодці. Не валяється ніде, все-таки якось в одному місці, складується. Просто приємно подивитися. Це не сміття, а от стояла ялинка, потім її прибрали».

«Управління благоустрою міста» організувало пункти прийому використаних деревець лише на комунальних територіях. Там, де діють ОСББ, вивіз ялинок організовують самотужки. Тож комунальники просять мешканців Ірпеня не викидати деревця у смітник, а віднести їх у пункти прийому. Вони працюватимуть до 1 лютого.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!