В Ірпені запрацював ліцей №3

photoeditorsdk-export (37)

Ірпінська школа №3 розпочала новий навчальний рік уже в статусі ліцею. Із Днем знань ліцеїстів та викладачів привітала в. о. міського голови Анастасія Попсуй. Директор навчального закладу Станіслав Федоров подякував за велику допомогу в підготовці до 1 вересня міській владі, батькам учнів та меценатам.

«Хочу висловити щирі слова подяки всім батькам! Безмежно вдячний кожному з вас за безцінну допомогу у підготовці нашого вже ліцею до 1 вересня!» – написав він на своїй сторінці у Facebook. Директор відзначив, що спільними зусиллями вдалося досягти «чималих успіхів»: було відремонтовано 23 кабінети з 54-х – зокрема, сім новостворених. Це дозволило уникнути запровадження другої зміни та підзмінка.

«Завдяки підтримці міського бюджету вже до середини вересня ми отримаємо замість двох аж чотири кабінети інформатики! Маємо капітально відремонтований кабінет біології, на черзі (до зими) – кабінети фізики та хімії! За рахунок місцевого бюджету повністю була відремонтована та відновлена підлога по всіх коридорах ліцею», – наголосив керівник навчального закладу.

Також, за його словами, були успішно втілені в життя проекти громадського бюджету: «Безпечна школа» (відеонагляд) та ремонт актової зали. 

«Завдячуючи роботі наших працівників, вдалося повністю оновити стіни коридорів першого поверху. Окремо хочу подякувати нашим меценатам за допомогу та надання будівельних матеріалів!» – зазначив Станіслав Федоров.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!