Реклама

В Ірпені запустили газопоршневу електростанцію, що живитиме критичну інфраструктуру

Photo 2023 01 31 18 21 57

Сьогодні в Ірпені почала роботу газопоршнева електростанція, яка в разі потреби дозволить заживити значну частину критичної інфраструктури нашого міста. Зокрема, йдеться про центральну котельню, кілька навчальних та медичних закладів. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Як зазначається, така електростанція працює, використовуючи природний газ, що значно зменшує вартість виробленого кіловату в порівнянні з дизельним паливом, яке потрібне для генераторів.

«У подальшому в Україні планують створити цілу мережу таких малих електростанцій, потужністю від кількох сотень кіловат до кількох десятків мегават. Це дозволить зменшити навантаження на енергомережу країни, яку зараз намагається знищити наш ворог», — пояснив мер Ірпеня.

Проєкт був реалізований за координації голови енергетичного комітету парламенту Андрія Геруса австрійською компанією INNIO та авторизованим дистриб’ютором її газопоршневих електростанцій Jenbacher, компанією ТОВ «КТС Інжиніринг» спільно з Ірпінською міською радою.

«Я щиро дякую всім причетним за те, що саме Ірпінь обрали містом, де реалізується перший пілотний проект запуску такої станції! Зокрема, спасибі народному депутату України Олександру Горобцю за сприяння втілення цього проекту в нашій громаді», — додав Олександр Маркушин.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама