В Ірпені зарезервують мільйон на випадок надзвичайних ситуацій і встановлять по всьому місту гучномовці

Photo2

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин ініціює збільшення резервного фонду громади на випадок надзвичайних ситуацій до мільйона гривень. Про це він повідомив сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради. Також мер розповів про заплановане встановлення в Ірпені гучномовців, завдяки яким системою оповіщення буде охоплене все місто.

«Ми чули сьогодні заяву нашого Президента і чули вчора неприємну новину від президента країни-агресора про визнання «ЛНР» і «ДНР». Я вважаю, що це неприпустимо. І якщо, не дай Бог, щось трапиться, я хочу, щоб у нас були в резерві на окремому рахунку відділу надзвичайних ситуацій передбачені кошти. Вчора вже передбачили кошти на відділ надзвичайних ситуацій, і сьогодні я буду просити нашу бюджетну комісію і фінансове управління додати ще резервні кошти. Будемо планувати, щоб у нас був мільйон гривень як резервний фонд», – сказав Маркушин.

Водночас він висловив упевненість, що підстав для паніки наразі немає і нинішня напружена ситуація вирішиться мирним шляхом. «Але хай ці кошти в нас будуть як резерв закладені. Потім, звичайно, коли все трохи заспокоїться, ми їх кудись перенаправимо», – зауважив мер.

Також, за його словами, мерія планує звертатися до державної влади щодо збільшення фінансування територіальної оборони.

Міський голова повідомив, що протягом найближчих 10 днів в Ірпені встановлять близько 15 гучномовців.

«Ми виділили з бюджету кошти і встановимо по всьому місту гучномовці. За тиждень уже буде близько 10, а всього плануємо максимум за 10 днів установити до 15 гучномовців, які будуть охоплювати все місто. Це буде система оповіщення, і якщо треба буде людям давати інформацію, вона буде надаватися з центрального пункту управління «Муніципальної варти». І так само плануємо встановити гучномовці в селах – у Михайлівці-Рубежівці й Козинцях», – відзначив Маркушин.

Також на засіданні виконкому було ухвалене рішення про розміщення на підприємствах в Ірпінській громаді стендів із інформацією про те, як поводитися в надзвичайних ситуаціях.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!