В Ірпені завершується другий етап реконструкції прибудинкових територій

Мешканці будинків №9 та 11 на вулиці Северинівській можуть скоро не впізнати свого подвір’я. Зараз тут активно ведуться роботи з його реконструкції.

Іван Лукін, представник підрядника:
«Зараз закінчуються роботи з підготовки основи під асфальтування, виставлені борти в рівень; найближчим часом – за день-два – ми будемо готові прийняти асфальт».   

Окрім заасфальтованої проїжджої частини, у дворі з’явится й своя відпочинкова зона. Облаштують територію під дитячий майданчик, поруч запроєктована зелена зона. Там прокладуть доріжки і поставлять лавочки. Відпочинкову територію огородять дерев’яним парканчиком.

Іван Лукін:
«Оскільки дворова територія цих будинків, фактично, єдина, то було прийняте правильне рішення зробити і великий дитячий майданчик, і великий спортивний майданчик (ось ви бачите ворота для міні-футболу, щити для баскетболу, спортивне обладнання, тренажери), і зелену зону».

У дворі передбачили також десять паркувальних місць. Усі роботи з облаштування цієї прибудинкової території планують завершити до кінця цього місяця.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ми планували зробити до 10, а зроблено 14 прибудинкових територій. Загалом у нас зараз у місті йде реконструкція чотирьох прибудинкових територій, і до кінця цього місяця ми плануємо завершити».

Оновлення свого двору дочекалися й мешканці будинку №4 на вулиці Шевченка. Тут теж кипить робота. Вже завершують прокладати тротуарні доріжки і входи до під’їздів.

Андрій Коваленко, представник підрядника:
«Завершено вже підготовчі роботи під асфальтування проїзду вздовж будинку, завершено паркувальне місце всередині двору».

Невеличка автопарковка розрахована на 12 місць. Люди хвилюються, чи не буде від неї пилюки у дворі, бо ж автомайданчик не заасфальтований.

Андрій Коваленко:
«Зроблено щебеневу основу, вона ущільнена. Пил не буде підійматися, бо це фракція щебеню спеціально для паркомісць».

Протягом двох тижнів планують завершити всі роботи і в цьому дворі. Але на ньому реконструкція прибудинкових територій міста не завершиться.

Олександр Маркушин:
«У наступному році ми, звичайно, плануємо ще робити прибудинкові території. Зараз робимо проєкти. Проводимо з мешканцями громадські слухання, робимо їм презентацію цих проєктів. Вони погоджуються, потім здаємо в експертизу і з весни починаємо робити прибудинкові території в нашому місті».

НОВИНИ

Інвестиційна група «Molodist» відзвітувала про хід будівництва ЖК «Irpin City» (фото)

Сьогодні, 18:38

Детальніше
Мешканці Ірпінської громади об'єдналися з нагоди Дня Соборності України (відео)

Сьогодні, 18:14

Детальніше
В Ірпені відзначили День Соборності України (фото)

Сьогодні, 15:36

Детальніше
Бучанська райрада затвердила бюджет району на 2022 рік і програму територіальної оборони

Сьогодні, 12:24

Детальніше
77% жителів Ірпеня не є його уродженцями – опитування ITV

Сьогодні, 11:53

Детальніше
Інвестиційна група «Molodist» відзвітувала про хід будівництва ЖК «Молодість» в Ірпені (фото)

Сьогодні, 10:54

Детальніше
Ірпінська школярка стала призеркою обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

21 січ 19:07

Детальніше
Освітянка з Ірпеня перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Магія голосу» (відео)

21 січ 17:25

Детальніше
Всі новини