В Ірпені завершують осінній сезон озеленення міста (відео)

Рівненько, як під ниточку. Так кущик за кущиком працівники комунального підприємства «Управління благоустрою міста» формують живий парканчик із спіреї на вулиці Гагаріна. Висадкою цих кущів комунальники завершують осінній сезон озеленення міста.

Оксана Головко, заступниця начальника КП «Управління благоустрою міста»:
«Сьогодні ми висаджуємо 50 кущів сірої спіреї. Перед цим ми висадили також 30. Це осінній етап висадки, закінчуємо саме на вулиці Гагаріна».

І хоча зараз рослини зовсім невеличкі – їм усього півтора року – але вже весною ці кущі не лише зазеленіють, але й рясно вкриються білим цвітом. За це в народі спірею ще називають «наречена». І до того ж, ця наречена геть невибаглива.

Оксана Головко:
«Вона досить адаптована до будь-яких грунтів: чи то глина, чи то пісок, чи чорна земля. Її де посадиш, там і росте. Тому в наших умовах, у нашому місті вона гарно приживається».

Комунальники кажуть – цьогоріч вдалося дещо здивувати містян. Адже вперше в Ірпені, на вулиці Покровській, замість старих аварійних тополь з’явилася яблунева алея. Щоправда, яблуні декоративні, але весною дуже гарно цвітуть, і маленькі яблучка тримаються й донині. А на Северинівській висадили кулевидні клени. Вони радуватимуть не лише яскраво-зеленим листям, але й своєю формою.

Оксана Головко:
«Загалом цього року комунальним підприємством «Управління благоустрою міста» було висаджено понад 96 дерев – це яблунева алея, а також клен гостролистий – і 80 кущів спіреї сірої. Це все було висаджено на території громади».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!