Реклама

В Ірпені завершують ремонт водогону на вулиці Довженка й у провулку Гнатюка (відео)

Imgonline Com Ua Bigpicture Lf19t7pnygo1r

В Ірпені (Київщина) на вулиці Довженка та в провулку Гнатюка менш ніж за два тижні замінили труби та вводять у дію оновлений водогін. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко.

«Не минуло і двох тижнів, як ми з міським головою Олександром Маркушиним, мешканцями вулиці Довженка та провулку Гнатюка проводили зібрання і обговорювали плани щодо ремонту вулиць і заміни комунікацій. Це невеликі вулиці і далеко не центральні, але мешканці, які там проживають, теж мають право на комфорт та сучасні умови для життя, – зазначив депутат на своїй сторінці у фейсбуці. – Сьогодні ми вже бачимо, як на цих вулицях майже закінчили проводити центральне водопостачання. Сьогодні працівники «Ірпіньводоканалу», які щодня тут працюють,  уже навіть запускали воду. Все зроблено дуже швидко. Також тут працює підрядна організація, вони теж працюють дуже швидко».

За словами Головенка, найближчим часом вулиці вирівняють і зроблять покриття – найімовірніше, це буде дорожня плитка.     

«Також замінимо старі ліхтарі на нові, сучасні, енергоощадні – буде гарне освітлення. Ця вулиця й провулок наберуть нового гарного сучасного вигляду, і це буде ще одна невеличка перемога в нашому найкращому районі. І будемо переходити до наступних вулиць і провулків», – відзначив депутат.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама