Реклама

В Ірпені завершили реконструкцію двору на Покровській

Нові зручні доріжки, великі клумби, лавочки та смітники біля під’їздів – так тепер виглядає двір на вулиці Покровській в Ірпені. Саме з цього подвіря розпочалися реконструкції прибудинкових територій у місті. Роботи тут завершилися. Мешканці результатом задоволені.

Наталія, мешканка двору:
«Двір дуже змінився, його не впізнати. Я тут народилася, виросла, все дитинство тут пройшло. Це земля і небо, звичайно. Мені дуже приємно, що на нас звернули увагу. Не впізнати! Думала, буде гарно, але не думала, що настільки».

А щоб двір став ще красивішим, тут організували толоку. Точніше, масштабне озеленення. Зібралися всі, хто вболіває за комфорт і затишок цього подвір’я. На заваді не став навіть рясний дощ.

Анастасія Попсуй, в. о. міського голови:
«Висаджуємо зараз квіти й кущі для того, щоб тут було затишно й гарно, і мешканці могли тут проводити час із більшим задоволенням».

Тетяна, мешканка двору:
«Оскільки я проживаю в цьому будинку, хочеться, щоб було гарно, затишно, щоб було куди вийти з дітьми погуляти».

Після реконструкції двору відкритим залишилося лише одне питання: облаштовувати тут дитячий майданчик чи ні. Думки мешканців розділилися, тому вирішили голосувати.

Анастасія Попсуй:
«Жителі зараз подивляться, яких підписів буде більше, і таке рішення ми й приймемо. У нас абсолютна демократія, тому як нам мешканці цього кварталу скажуть, так ми й зробимо».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама