В Ірпені зносять перший зруйнований будинок (відео)

Photoeditorsdk Export

В Ірпені почали зносити багатоквартирний будинок на вул. Гостомельське шосе, який першим у місті зазнав руйнувань від бомбардування російської авіації. Про це розповів міський голова Олександр Маркушин.

«Сьогодні ми є свідками історичного моменту. В Ірпені почався демонтаж будинку на Гостомельському шосе, 12-14-16, який першим постраждав від ворожого авіаудару. Його ж першим і демонтують», – повідомив мер у соцмережах.

«Плануємо завершити роботи та вивезти все будівельне сміття за тиждень. Далі будемо розробляти проєктну документацію на нове будівництво та активно шукати фінансування на нього», – зазначив Маркушин.

За його словами, наступного тижня в місті почнеться демонтаж ще кількох будівель.

«Ці будинки можна тільки відбудувати заново. А ті, які треба й можливо відремонтувати – будемо ремонтувати. Наше завдання – повернути всі будинки до того вигляду, в якому вони були до війни», – додав міський голова.

Він також нагадав, що ознайомитися із зруйнованими житловими та соціальними об’єктами в Ірпені, а також адресно допомогти в їхній відбудові можна на платформі Фонду відновлення Ірпеня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300