В Ірпені зводять сучасний медичний центр (відео)

В Ірпені на Київщині заливають фундамент майбутнього медичного центру. Його зводять на вулиці Садовій, поруч із міською поліклінікою.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Історія цього будівництва починалася ще три роки тому. Ми планували збудувати його за кошти Ірпінської міської ради та кошти обласної ради чи держави – п’ятдесят на п’ятдесят. Але і область, і держава нам відмовили у фінансуванні, і в цьому році було прийняте рішення – порадилися з депутатським корпусом, він підтримав – і виділили 50 мільйонів на перший етап будівництва медичного центру. Загалом проведений тендер на 113 мільйонів».

На зведення  цього медичного центру планують спрямовувати кошти, які надійдуть від перевиконання міського бюджету в першому півріччі. Хід будівництва постійно контролюється міською владою. А щоб роботи не вибивалися з графіку, на об’єкті систематично проводять робочі наради з усіма фахівцями.  

Антон Довгопол, директор КНП «Ірпінська центральна міська лікарня»:
«Тут буде дитяче відділення, гінекологічне відділення і пологовий будинок, які будуть мати окремі санітарні пропускники на зразок приймальних відділень із окремими ліфтовими групами, плюс буде загальне відділення невідкладних станів із інсультним та інфарктним блоком».

Усього будівля матиме чотири поверхи. Запустити центр у роботу планують уже до кінця цього року.