В Ірпені зводять цокольний поверх сучасного медцентру (відео)

В Ірпені на вулиці Садовій активно зводять сучасний медичний центр. Три тижні тому тут почали заливати фундамент. Зараз уже вимальовується цокольний поверх.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Зроблено дуже багато. Уже повністю залитий фундамент, уже піднімаємо стіни цокольного поверху й на цьому тижні повністю закінчимо монолітно заливати цей поверх. Потім хлопці прокладуть комунікації та будуть заливати підлогу».

Зводять медичний центр за сучасною монолітно-каркасною технологією. Використовують якісні та надійні матеріали. За роботою підрядної організації здійснюють постійний технагляд представники комунального підприємства «Ірпіньжитлоінвестбуд».

Ігор Дворніков, директор КП «Ірпіньжитлоінвестбуд»:
«Щодня я знаходжуся тут, мої спеціалісти — теж. Контролюємо, щоб усе було зроблено згідно з проєктними рішеннями, державними будівельними нормами та в строк, який ми встановили».

Закінчити будівництво медичного центру в Ірпені мають до кінця року. Будівельники працюють у дві зміни. Кажуть — наразі роботи йдуть у строк. Підведення всіх основних комунікацій до будівлі вже завершено.

Олександр Маркушин:
«Комунікації теплопостачання, водопровід, каналізація вже підведені до будівництва. Залишається, коли буде збудовано, підключити все до внутрішніх комунікацій — і все готово. Загалом по цьому об’єкту з комунікаціями питання вирішене».

Нагадаємо, в новому медцентрі розмістять дитяче відділення, гінекологічне відділення та пологовий будинок із окремими входами, приймальнями та ліфтами. Також буде відділення невідкладних станів із інсультним та інфарктним блоками.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!