В Ірпеня можуть з’явитися нові міста-побратими у Польщі

Photo 2023 03 04 08 44 20

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин повідомив, що налагоджує співпрацю з новими польськими містами, які можуть стати побратимами Ірпеня. Йдеться про міста Сілезького воєводства, що на півдні Польщі.

Цю ідею мер Ірпеня обговорив із міським головою міста Чеховіце-Джєджіце Маріаном Блахутом та головою Сілезької спілки ґмін і повітів (Śląski Związek Gmin i Powiatów) Вітольдом Маґришлем під час робочого візиту до Польщі.

«Окрім обговорення нашої співпраці, ми відвідали школу, де зараз навчається чимало українських дітей. Дуже боляче було чути розповіді діточок про те, як вони втікали від війни. Більшість кажуть, що дуже хочуть повернутися додому. Тож ми маємо робити все можливе, щоб якомога швидше відбудувати наші міста і села, щоб їм було куди повертатися», — написав Олександр Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Також, за його словами, підприємці Чеховіце-Джєджіце придбали для Ірпінської громади потужний генератор.

Нагадаємо, нещодавно Ірпінь отримав дизель-генератори від посольства України в Японії. Допомога надійшла у відповідь на прохання Фонду відновлення Ірпеня про потребу міста в додаткових альтернативних джерелах електроенергії.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300