В Ірпінь із гуманітарною допомогою приїхали заступник глави Мінреінтеграції і лідер кримськотатарського Меджлісу
28 Apr 17:49, 2022
Сьогодні Ірпінь відвідали заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Снавер Сейтхалілєв та голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
«Гості привезли нашій громаді гуманітарну допомогу. А ще – книги для ірпінських дітей про основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Ці посібники у форматі коміксів роз’яснюють школярам, як правильно діяти, натрапивши на підозрілі предмети. Щиро дякуємо за такі цінні для нашої громади подарунки! Посібники передаємо в шкільні бібліотеки і, щойно з’явиться можливість, наші діти зможуть їх прочитати», – зазначив мер.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-28_15-37-28-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-28_15-37-28-2-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-28_15-37-29-2-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-28_15-37-29-1024x768.jpg)
Нагадаємо, вчора в Ірпінь прибули дві вантажівки від обласної військової адміністрації, заповнені продуктами харчування.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)