Реклама

В Ірпінь прибув із Польщі ралійний автомобіль, переобладнаний для тероборони (фото, відео)

278023007 401838815274531 5538361998294292664 N

В Ірпінь доставили з Польщі автомобіль «R-Six Team», спеціально переобладнаний для територіальної оборони. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Із польського міста Згожелець прибула ось ця неймовірно потужна і надійна красуня! Команда хлопців «Innovation AG» спеціально для добровольчого формування ТРО Ірпеня №1 переобладнала ралійний автомобіль «R-Six Team». Його конструкцію зміцнили, салон пристосували для транспортування поранених, обладнали медичним обладнанням та ще й заповнили одягом та іншим корисним приладдям для наших бійців. Такої машини немає більше ніде!» – зазначив мер на своїй фейсбук-сторінці.  

«Щиро дякую усім, хто долучився до цього крутого проєкту! Зокрема команді «Innovation AG» на чолі з Альбертом Грищуком та громадській організації «Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy» (Товариство друзів України) й Вероніці Марчук! І дякую сьогодні всім полякам та керівництву Польщі за ту допомогу і підтримку, яку вони надають ірпінцям і українському народу! Niech żyje Polska!» – додав Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама