В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

Photoeditorsdk Export

Сьогодні на центральній площі Ірпеня в рамках соціального проєкту, спрямованого на боротьбу з порушеннями слуху, проходить безкоштовний прийом спеціалістів у пересувному кабінеті з аудіометричним обладнанням. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

До 20:00 мешканці Ірпінської громади можуть отримати консультації, безкоштовні ліки (у разі виявлення захворювання), очистити вуха від сірки, записатися в чергу на отримання слухового апарату.

Прийом проводиться в порядку живої черги.

Проєкт «Кабінет на колесах. Ми поруч» ініційований громадською організацією «Відчуй».

«Ми працюємо разом із медичним центром слухової реабілітації “Аврора” (@aurora_hearing) за фінансової підтримки громадської організації “Fight for Right» (“Боротьба за права”, @fightforrightngo). Це надає нам змогу не тільки якісно перевірити слух у людей, але й одразу проконсультувати їх із приводу подальших кроків для його реабілітації чи лікування. Наша потужна команда виїжджає у регіони, які були в окупації рашистів. Через важкі бої, перебування в холодних приміщеннях, відсутність гігієни та постійні артобстріли люди, що мешкають у тамтешніх населених пунктах, часто отримували не тільки психологічні травми, але й порушення слуху. А внаслідок об’єктивних обставин часто не мали й досі не мають змоги навіть звернутися до ЛОРа по консультацію та допомогу, придбати потрібні ліки. Тому в новому сезоні “Кабінет на колесах. Ми поруч” їде до тих, кому це так необхідно!» – зазначають у ГО «Відчуй».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!