В Ірпінь з Іспанії прибула сотня буржуйок

327343559 566975665085218 3872198521481258010 N

Іспанська благодійна організація Juntos Por la Vida передала в Ірпінь 100 буржуйок. Пічки уже прибули в місто. Про це повідомляє БО «Фундація добрих справ».

«Ще 100 домівок буде з теплом! Ось так ми в більшості своїй звикли сприймати новини і мало хто розуміє, який об’єм роботи, перемовин, дзвінків, організації і т.д. треба провести, щоб можна було написати одне речення-новину», — пише засновниця БО «Фундація добрих справ» Надія Філімонова-Скрипка.

Вона наголошує, що зараз з Україною весь світ і люди продовжують жертвувати свої власні кошти, час та сили аби Україні настали перемога і мир.

«А ми БО «Фундація добрих справ» спільно з місцевими бджілками-депутатами Віолеттою Дворніковою, Євгенією Ковтун, Женею Антонюк доставимо буржуєчки по домівках наших ірпінчан», — додає Філімонова-Скрипка.

Нагадаємо, нещодавно також в Ірпінь прибув гуманітарний вантаж із португальського міста-побратима Кашкайша. Зокрема, було доставилено 50 газових обігрівачів, інвалідні візки, а також одяг, іграшки та генератор для одного з медичних об‘єктів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV—джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!