В Ірпінській лікарні готують ще 60 ліжок для пацієнтів із COVID-19 (відео)

Це – терапевтичне відділення Ірпінської центральної лікарні. Зараз його активно перелаштовують для лікування пацієнтів із COVID-19.

Антон Довгопол, директор КНП «Ірпінська центральна міська лікарня»:
«Розуміючи ситуацію щодо кількості захворювань, я вже можу констатувати, що для Ірпінського регіону 40 ліжок для лікування COVID-19 – це мало. На першому поверсі ми вже додали 20 ліжок (додатково до 40, які є в інфекційному відділенні), а плануємо повністю закрити під COVID усе відділення».

На другому поверсі для нових пацієнтів організовують ще 40 ліжок. Зараз тут триває ремонт палат: у них освіжать стіни, поставлять нові вікна. Але найголовніше – палати будуть повністю киснево незалежні. У відділенні вже змонтували кисневу магістраль і підвели кисень до кожного ліжка.

Антон Довгопол:
«Плюс буде створено дві палати інтенсивної терапії, які будуть обладнані апаратами штучної вентиляції легень».

У новому відділенні для хворих на COVID працюватиме окремий вхід. Тепер Ірпінська лікарня загалом матиме 100 ліжок для хворих на коронавірус. А щоб бути незалежними від кисневих заводів і мати безперебійне постачання кисню, придбають ще два кисневі генератори. У приміщенні, де раніше була пральня, збудують кисневу станцію. Вже проклали траншею для нової магістралі кисню.

Антон Довгопол:
«У нас буде три кисневі генератори, і 100 ліжок будуть повністю стовідсотково забезпечені киснем».

Облаштувати нове відділення допомагають ірпінські підприємці. Завершити роботу планують уже до Нового року. Важливо, що збільшуючи кількість ліжок для хворих на коронавірус, інші відділення в лікарні не закриватимуть.

Антон Довгопол:
«Ми зробили все для того, щоб мати на кінець року 100 ліжок під COVID-19 і при цьому мати можливість надавати терапевтичну, неврологічну, хірургічну, травматологічну допомогу й інші види медичних послуг у нашому закладі».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!