В Ірпінській міськраді скасували містобудівні умови щодо будівництва ЖК на вул. Лисенка

64ab6e_ef989536db104bebb51efbcf1f375b6d_mv2

Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради скасував наказ про затвердження виданих ПМП «СТЕВ» містобудівних умов та обмежень для будівництва житлового комплексу в Ірпені по вулиці Лисенка, 10. Про це повідомила пресслужба міськради.

Рішення про скасування наказу було прийнято «у зв’язку з невідповідністю намірів забудови та порушенням граничних параметрів забудови, та враховуючи неодноразові звернення громадян щодо порушенням законодавства у сфері містобудівної діяльності».

«Скасувати наказ №99 від 20.03.2020 року про затвердження містобудівних умов та обмежень №0039-03-2020 від 20.03.2020 року для проєктування об’єкта будівництва “Будівництво житлового будинку з вбудованими приміщеннями торгівельного призначення” за адресою: Київська область, м. Ірпінь, вулиця Лисенка, 10, надані ПМП “СТЕВ”. Визнати містобудівні умови такими, що втратили чинність”, – йдеться в наказі начальника відділу містобудування та архітектури Ірпінської міської ради Михайла Сапона.

Пресслужба зазначає, що жителі Ірпеня неодноразово скаржилися на порушення забудовником вимог законодавства – зокрема, щодо граничної поверховості житлового комплексу. «Щодо цього скандального будівництва до Ірпінської міської ради надходили звернення з вимогою надати документи, на підставі яких забудовник збільшив поверховість», – зазначається в повідомленні.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!