В Ірпінській міськраді відбуваються обшуки

H87C8743

Представники поліції та прокуратури проводять обшуки в Ірпінській міській раді. Про це повідомила в соцмережі в. о. міського голови Анастасія Попсуй. Вона наголосила, що за цими подіями стоять забудовники, які не хочуть сплачувати до міського бюджету пайову участь у розвитку інфраструктури міста.

«Наразі в приміщенні Ірпінської міської ради проходять слідчі дії – обшуки з вилученням документів. Вилучаються документи, які свідчать про сплату чи несплату пайової участі», – поінформувала Анастасія Попсуй.

«Передісторія. Ірпінська міська рада подала десятки позовів на горе-забудовників, які не сплатили вчасно пайову участь до міського бюджету. Замість сплати, вони нічого кращого не придумали, ніж «найняти» прокуратуру та поліцію для проведення обшуку в міській раді. Мета обшуків така: поліція та прокуратура має вилучити документи, без яких Ірпінська міська рада не зможе продовжувати судитися з забудовниками. Це дозволить їм не сплачувати пайову участь у розмірі десятків мільйонів гривень», – зазначила в. о. мера.

Анастасія Попсуй також повідомила, що крім мало не щоденного підписання судових позовів про стягнення заборгованості з пайової участі, вона надіслала декілька звернень із цього приводу до Президента України, Верховної Ради і голови облдержадміністрації.

В. о. міського голови пообіцяла найближчим часом опублікувати повний перелік забудовників- неплатників і тих, хто їх «кришує».

«Замовники обшуку відомі, своє вони отримають у рамках чинних законів. І поки у владі ми, вони сплатять все до копійки до бюджету міста. А виконавці обшуку вже найближчим часом ходитимуть на допити», – додала Анастасія Попсуй.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У пам’ять про загиблих захисників в Ірпені відкрили нові меморіальні дошки (відео)

31 бер 19:42

Детальніше
Села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя відзначили річницю визволення від російських окупантів

31 бер 19:28

Детальніше
На дрон: в Ірпінському академічному ліцеї провели благодійний ярмарок

31 бер 17:33

Детальніше
В Ірпені обговорили розвиток велосипедної інфраструктури міста

31 бер 15:52

Детальніше
В Ірпені презентували поштовий блок до річниці звільнення Київщини від окупантів (відео)

31 бер 13:59

Детальніше
Світлофорне керування: компанія Ticon запропонувала шляхи вирішення проблеми заторів в Ірпені

31 бер 11:20

Детальніше
Мешканців Ірпеня просять не заходити на територію Ліцею №3 - там тривають будівельні роботи

31 бер 10:17

Детальніше
У лісах Ірпінської громади продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети

31 бер 08:59

Детальніше
Всі новини