В Ірпінській міськраді затвердили склад виконкому та депутатських комісій

126499171_2945324502420719_4152374426793004732_o

Сьогодні на другій сесії Ірпінської міськради VIII скликання було затверджено склад виконавчого комітету та постійних депутатських комісій ради.

До виконкому увійшло 19 осіб:

  1. Маркушин Олександр Григорович – міський голова.
  2. Кравчук Андрій Володимирович – перший заступник міського голови.
  3. Макеєва Анжела Георгіївна – секретар міської ради.
  4. Михальченко Лідія Яківна – заступник міського голови.
  5. Устич Юлія Петрівна – заступник міського голови.
  6. Дворніков Ігор Євгенійович – заступник міського голови.
  7. Мельник Максим Петрович – заступник міського голови.
  8. Негреша Дмитро Михайлович – керуючий справами.
  9. Корчинська Ольга Віталіївна – заступник голови Громадської спілки «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків “Ірпінь”».
  10. Головкевич Микола Михайлович – заступник начальника КП «Ірпіньжитлоінвестбуд», Почесний громадянин м. Ірпінь.
  11. Левківський Андрій Євгенійович – головний лікар КНП «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірпінської міської ради.
  12. Куценко Ігор Дмитрович – фізична особа-підприємець.
  13. Пасюк Катерина Андріївна – т. в. о. старости Михайлівсько-Рубежівського старостинського округу Ірпінської міської ради (за посадою).
  14. Вигінний Володимир Миколайович – т. в. о. старости Козинцівського старостинського округу Ірпінської міської ради (за посадою).
  15. Хома Христина Василівна – представник територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність».
  16. Ростолопа Євгенія Григорівна – представник територіальної організації політичної партії «Слуга народу».
  17. Гурин Віктор Вікторович – представник територіальної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
  18. Махнівський Микола Олексійович – представник територіальної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
  19. Храпський Ярослав Дмитрович – представник територіальної організації політичної партії «Голос».

У міськраді сформовано 7 депутатських комісій (остаточні назви уточнюються):

Комісія з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення:
Голова комісії – Кравченко Валентина Резікоєвна.
Заступник голови комісії – Куц Ярослав Олександрович.
Секретар комісії – Скорик-Шкарівська Михайлина Михайлівна.
Члени комісії:
Павлова Олена Валеріївна;
Лавровський Денис Віталійович;
Страховський Андрій Андрійович;
Пащинський Олександр Сергійович;
Міронішена Зоряна Анатоліївна.

Комісія з земельних відносин, лісових угідь та природоохоронних питань:
Голова комісії – Пікулик Олександр Борисович.
Заступник голови комісії – Король Петро Петрович.
Секретар комісії – Когут Сергій Сергійович.
Члени комісії:
Помазан Андрій Сергійович;
Макаренко Максим Володимирович.

Комісія з питань архітектури та капітального будівництва:
Голова комісії – Городок Яна Володимирівна.
Заступник голови комісії – Руденко Сергій Степанович.
Секретар комісії – Ковтун Євгенія Юріївна.
Члени комісії:
Чава Дмитро Михайлович;
Устич Юлія Петрівна;
Малий Максим Анатолійович;
Нельзін Максим Сергійович.

Комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення:
Голова комісії – Буренко Тамара Олексіївна.
Заступник голови комісії – Літвинов Андрій Вікторович.
Члени комісії:
Дворнікова Віолетта Віталіївна;
Ополінський Андрій Олегович;
Скрипник Сергій Федорович.

Комісія з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики:
Голова комісії – Нагалевський Тимур Олександрович.
Заступник голови комісії – Нечитайло Оксана Романівна.
Секретар комісії – В’язовченко Тарас Анатолійович.
Член комісії – Довганич Антоніна Сергіївна.

Комісія з питань соціального захисту населення, переселенців, учасників АТО, наслідків аварії на ЧАЕС, медицини, освіти, науки, культури, молоді й спорту:
Голова комісії – Головенко Антон Анатолійович.
Заступник голови комісії – Довгопол Антон Михайлович.
Секретар комісії – Федоров Станіслав Ігорович.
Члени комісії:
Погорілий Роман Романович.
Іздебска Наталія Валентинівна.

Комісія з питань виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики:
Голова комісії – Степанюк Валерій Васильович.
Заступник голови комісії – Антонюк Євгенія Петрівна.
Секретар комісії – Плешко Максим Валерійович.

Нагадаємо, секретарем Ірпінської міськради сьогодні було обрано Анжелу Макеєву.

Заступниками міського голови депутати затвердили Андрія Кравчука (перший заступник), Максима Мельника, Ігоря Дворнікова, Юлію Устич і Лідію Михальченко.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!