24 вересня в Ірпінській міській поліклініці на вул. Садовій, 38 відбудеться платний День донора крові, в якому зможуть узяти участь усі охочі віком від 18 до 55 років. Забір крові буде проводитися з 9:00 до 13:00. Про це повідомляє адміністрація поліклініки.
Кров прийматимуть у відділенні невідкладної допомоги. Донори повинні мати при собі паспорти (з реєстрацією в Київській області) та ідентифікаційні коди.
Перед здачею крові учасники акції отримають безкоштовний сніданок. Також їм нададуть довідки про звільнення від роботи чи навчання на два дні.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/photo_2020-09-22_11-43-24-703x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/09/photoeditorsdk-export-8.png)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!