В Ірпінській поліклініці відкрився кабінет озонотерапії

65955302_2485569415062899_4149722793518301184_o

В Ірпінській міській поліклініці відкрився кабінет озонотерапії. Про це повідомляється на інтернет-сторінці Координаційного центру медичного закладу.

«Озонотерапія – лікування аллотропною формою кисню. Цей метод  заснований на використанні природного компонента і належить до природних методів лікування. Озон, як аллотропна форма кисню, відомий завдяки своїй ролі в підтримці екологічної рівноваги на Землі. Він охороняє живі організми від згубного впливу ультрафіолетового випромінювання», – зазначає лікар-ендокринолог Наталія Євсюкова.

За її словами, озонотерапія – «високоефективний, екологічний і економічно вигідний метод лікування, який створює бактерицидний, фунгіцидний, вірусоцидний, імунорегулюючий, протигіпоксичний вплив, при якому практично немає побічних ефектів; лікування киснем використовують у хірургії, терапії, офтальмології, при інфекційних хворобах, в урології, венерології, косметології, акушерстві, гінекології, стоматології, педіатрії, анестезіології та ін.».

«Особливістю озонотерапії є те, що вона шляхом неспецифічного впливу на організм стимулює і регулює його захисні і адаптивні реакції. Доступність методу дозволяє широко й ефективно застосовувати озонотерапію при багатьох захворюваннях. Актуальність широкого впровадження і клінічного застосування методів озонотерапії підтверджується численними дослідженнями, а також медичною практикою широкого використання озону лікарями різних спеціальностей в усьому світі», – пише лікар. 

Показання для лікування озонотерапією:

– офтальмологія;

– стоматологія;

– захворювання ЛОР-органів;

– облітеруючі захворювання периферичних артерій;

– варикозне розширення вен;

– ішемічна хвороба серця;

– захворювання суглобів і хребта;

– захворювання шлунково-кишкового тракту;

– захворювання легень;

– хірургічні захворювання  (панкреатит, тромбофлебіт, опіки, обмороження, бешиха);

– гепатити;

– урогенітальні інфекції, дерматовенерологічні захворювання;

– гінекологічні захворювання;

– захворювання сечовидільної системи;

– захворювання обміну речовин (цукровий діабет, подагра, ожиріння, целюліт);

– неврологічні захворювання (вегето-судинна дистонія, дисциркуляторна енцефалопатія)

та  багато  інших.