В Ірпінській міській поліклініці відкрився кабінет озонотерапії. Про це повідомляється на інтернет-сторінці Координаційного центру медичного закладу.
«Озонотерапія – лікування аллотропною формою кисню. Цей метод заснований на використанні природного компонента і належить до природних методів лікування. Озон, як аллотропна форма кисню, відомий завдяки своїй ролі в підтримці екологічної рівноваги на Землі. Він охороняє живі організми від згубного впливу ультрафіолетового випромінювання», – зазначає лікар-ендокринолог Наталія Євсюкова.
За її словами, озонотерапія – «високоефективний, екологічний і економічно вигідний метод лікування, який створює бактерицидний, фунгіцидний, вірусоцидний, імунорегулюючий, протигіпоксичний вплив, при якому практично немає побічних ефектів; лікування киснем використовують у хірургії, терапії, офтальмології, при інфекційних хворобах, в урології, венерології, косметології, акушерстві, гінекології, стоматології, педіатрії, анестезіології та ін.».
«Особливістю озонотерапії є те, що вона шляхом неспецифічного впливу на організм стимулює і регулює його захисні і адаптивні реакції. Доступність методу дозволяє широко й ефективно застосовувати озонотерапію при багатьох захворюваннях. Актуальність широкого впровадження і клінічного застосування методів озонотерапії підтверджується численними дослідженнями, а також медичною практикою широкого використання озону лікарями різних спеціальностей в усьому світі», – пише лікар.
Показання для лікування озонотерапією:
— офтальмологія;
— стоматологія;
— захворювання ЛОР-органів;
— облітеруючі захворювання периферичних артерій;
— варикозне розширення вен;
— ішемічна хвороба серця;
— захворювання суглобів і хребта;
— захворювання шлунково-кишкового тракту;
— захворювання легень;
— хірургічні захворювання (панкреатит, тромбофлебіт, опіки, обмороження, бешиха);
— гепатити;
— урогенітальні інфекції, дерматовенерологічні захворювання;
— гінекологічні захворювання;
— захворювання сечовидільної системи;
— захворювання обміну речовин (цукровий діабет, подагра, ожиріння, целюліт);
— неврологічні
захворювання (вегето-судинна дистонія, дисциркуляторна енцефалопатія)
та багато інших.